Judges Announce Winner of ‘View Karaoke’ | The View

Fight Club – Dövüş Kulübü 

Fight Club – Dövüş Kulübü 1999 filmini 1080p kalite türkçe altyazılı izle

Fight Club türkçe ismiyle Dövüş Kulübü, depresyon ve boşluk hissiyle mücadele eden bir adamın küçük bir tesadüf ile hayatının değişmesini konu ediniyor. Chuck Palahniuk’un aynı isimli yer altı klasiğinden uyarlanan filmin başrollerinde Edward Norton, Brad Pitt ve Helena Bonham Carter bulunuyor. Bir anti-ütopya dünyasında geçen, David Fincher imzalı film Tafdi kalitesi ve 1080p izleme seçeneği ile sizlerle.

”İstenmeyen yağlar. Pahalı, butik sabunlar. Maaş çekleri, güzel bir ev, zarif mobilyalar. Yalnızlık ve yabancılaşma. Tüketimin susmayan arsız çağrısı. Yalanlar ve yalanlar. Nefret ve öfke.”

Kısa bir özet geçmek istersek bu cümleleri alıntılayabileceğimiz Fight Club, baş karakterimizin kişisel depresyonu ile başlar. Ölüm düşüncesiyle kıvranan, yalnız, uykusuzluğunun çaresini terapi gruplarında arayan adam bir gün kendisi ile aynı düşüncelere sahip hatta kendisi gibi bu gruplara hile sayesinde giren çekici ve bir o kadar da deli bir kadınla karşılaşır. Tam her şey yolunda gidiyor derken evinde bir patlama olur ve tekrar dünyası yerle bir olur. Artık kalacak bir yeri de olmayan adamın aklına aynı gün uçakta tanıştığı Tyler Durden gelir…

(Toplam Ziyaret 20 bugün ziyaretçi sayısı 1 )

Bunlar ilginizi çekebilir

YORUM BIRAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir